Së shpejti martesat do të duken kështu…

Së shpejti martesat do të duken kështu:

Ofiqari: A pranoni që të ndryshoni statusin tuaj në Facebook nga Single në Married?

Nusja: Po!

Ofiqari: I lus kumbarët të afrohen dhe të klikojnë LIKE!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP