Rezultate befasuese në xhiron e dytë të Ligës së Kampionëve (VIDEO)

Kanë përfunduar ndeshjet e xhiros së dytë të Ligës së Kampionëve. Derbi mes Dortmundit dhe Realit nuk solli fitues, duke përfunduar 2:2.

Fitore kanë shënuar skuadrat angleze, Tottenham që në udhëtim mundi Cska Moskën, dhe Leicesteri që si vendas minimalisht mposhti Porton.

Rezultatet e tetë ndeshjeve që luajtura sonte:


Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP