Sulmi në Gjermani, në këtë link shikoni drejtpërsëdrejti çfarë ndodh

Sulmi në Gjermani, në këto linqe që ju siguron Portalb, shikoni drejtpërsëdrejti çfarë ndodh tani në Minhen të Gjermanisë, ku raportohet për gjashtë viktima dhe shumë të lënduar.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP