Kur biondja dyshon për fëmijën!

Bjondina shkon në spital në repartin e gjinekologjisë.
Mjeku: Dëshëroni të vizitoheni
Bjondina: Jo dua të abortoj!
Mjeku: Përse të abortoni?
Bjondina: Dyshoj që fëmiu është imi!??

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP