Messi e ka uruar Ronaldon

Leo Messi është treguar fair-play pas humbjes nga Real Madridi në El Clasico.
Lionel Messi e ka lënë anash për një çast rivalitetin me Cristiano Ronaldon.Argjentinasi e ka uruar portugezin për fitoren e Real Madridit dhe golin e shënuar, përcjellë Lajmi.net nga Sport.es.

Me këtë veprim, Messi e ka rikonfirmuar se nuk ka rivalitet mes tij dhe Ronaldos jashtë fushave të lojës.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP