Barcelona – Real Madrid, formacionet e mundshme

Barcelona dhe Real Madrid do të zhvillojnë të shtunën në Camp Nou El Clasico-n e radhës.

Pritet që të dy trajnerët të zbresin në fushë me formacionet më të mira, në përballjen më të madhe në planet.

E përditshmja katalunase El Mundo Deportivo ka publikuar një parashikim të sajin për formacionet e mundshme.

formacionet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP