Aston Martin ekspozohet në Gjenevë

Ndoshta keni paramenduar një Aston Martin që një ditë të jetë pjesëtar i familjes tuaj.

Megjithatë një të tillë nga kjo markë botërore por me një shifër DB11 nuk keni parë ende e që ky konsiderohet të jetë si një nga modelet më të rëndësishme në Britani në 103 vitet e fundit, përcjellë Klan Kosova.

Por të gjithë juve që jetoni në Gjenevë, do të keni mundësinë të shikoni bishën e markës më të re të Aston Martin e cila është planifikuar të ekspozohet në Motor Show por që deri tani në rrugët e këtij vendi ky model tashmë ka vërbuar me shkëlqimin mahnitës.

DB i ri është më i sofistikuar dhe më i përdorshëm që i cili sjell rehati për ngasësit, përcjellë Klan Kosova.

p03lj8s5

p03lj8th

p03lj8w9

p03ljcgs

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP