Mihrije Braha tregon sa vjet i ka, nuk do të besoni

Këngëtarja nga Kosova, Mihrije Braha për herë të parë në emisionin “Zonë e Lirë” të gazetarit Arian Çani, ka zbuluar për publikun moshën.

E ftuar mbrëmë në këtë program, ajo ka pranuar se është e lindur më 15 Nëntor 1967.

Këngëtarja më tej zbuloi se ka 48 vjet dhe se paraqitja e sa është krejtësisht natyrale, pasi nuk ka bërë asnjë ndërhyrje estetike në trup apo fytyrë. /Telegrafi/

VERZIONI DESKTOP